AppDelete

AppDelete 4.2.7

Usuwaj wszystko bez śladu

Zalety

  • Możliwość monitorowania kosza
  • Wyświetlanie plików wytypowanych do usunięcia

Wady

  • Brak

Doskonały
9

AppDelete to program do usuwania aplikacji i wszystkich powiązanych z nimi plików. Oferuje przydatne funkcje w bardzo przyjemnym interfejsie.

AppDelete przeszukuje dysk twardy w poszukiwaniu plików powiązanych z wybraną aplikacją i oferuje możliwość ich usunięcia. Aplikację można przeciągnąć do okna programu lub wybrać z listy. Istnieje także możliwość zabezpieczenia przed usunięciem określonych programów. Program usuwa zarówno aplikacje, jaki widżety, a do tego charakteryzuje się bardzo przyjaznym półprzezroczystym interfejsem.

Funkcją AppDelete, która szczególnie przypadła nam do gustu, jest możliwość powiązania go z koszem. Każdorazowa próba usunięcia jakiejś aplikacji wyświetla okno dialogowe z powiązanymi z nią plikami i pytaniem, czy je również chcemy usunąć. To rozwiązanie bardzo wygodne i w zasadzie nie wymagające wykonywania dodatkowych czynności.

AppDelete skutecznie pomaga zachować nasz system wolnym od zbędnych pozostałości programów. Działa bardzo skutecznie i jest bezpieczna w użyciu.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
AppDelete

Download

AppDelete 4.2.7

Opinie użytkowników o AppDelete